Напрямки діяльності\

Послуги

ПЕРЕЛІК

платних послуг, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів

 

1. Підготовка та видача юридичним і фізичним особам в установленому порядку технічних умов на проведення інженерних робіт на землях водного фонду та об'єктах меліоративних систем.

 

2. Видача розрахунків та рекомендацій з питань обґрунтування потреби у воді та оцінки обсягів водокористування, організації та проведення заходів щодо раціонального використання водних ресурсів на підприємствах, в установах та організаціях.

 

3. Технічне обслуговування, догляд і експлуатація внутрішньогосподарської меліоративної мережі, споруд, насосних станцій, систем дренажу, водойм.

 

4. Інженерні, гідрогеологічні, еколого-геологічні вишукування, проведення проектних та топографо-геодезичних робіт, складання проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію зрошувальних і осушувальних систем, водойм, протиерозійних споруд, проведення ремонтних, протиповеневих, культуротехнічних, планувальних робіт.

 

5. Послуги, пов'язані з подачею води юридичним і фізичним особам з меліоративних систем і водних джерел для поливу зрошувальних або зволоження осушенних земель, промислових і комунальних потреб, а також поливу городів, садів і багарних земель та наповнення наливних водойм.

 

6. Послуги , пов'язані з ремонтом насосно-силового устаткування, машин і механізмів, виконанням робіт ремонтно- механічними, деревообробними майстернями та електротехнічними цехами і електролабораторіями, з використанням транспортних засобів та засобів зв'язку, які перебувають на балансі водогосподарських установ та організацій.

 

7. Послуги, пов'язані з виконанням земляних робіт.

 

  8. Послуги, пов'язані з виконанням проектних, ремонтно-будівельних, профільтраційних робіт, робіт з ізоляції сталевих трубопроводів, прокладання, ремонту і обслуговування водопровідно-каналізаційних мереж, систем електро- та теплопостачання.

`

<Назад Напрямки діяльності\

(c) Білгород-Дністровське

                 УВГ

       Всі права захищені

    Розроблено: Чекал А.Г.

      тел. (04849) 6-11-18

 E-mail: uvgtira371@ukr.net

тел. гарячої лінії: (04849) 6-11-18