Б-Дністровське УВГ\

Диспетчерська служба

-        Забезпечує через керівника структурних підрозділів раціональний режим роботи        зрошувальних систем, контролює виконання ними доручень і розпоряджень керівництва управління.

-        Здійснює оперативне регулювання водоподачі водорозподілу та інших технологічних процесів основної діяльності експлуатаційної організації відповідно до зміннодобових завдань і календарних планів.

-         Координує роботу ремонтних бригад, машин та механізмів.

-         Контролює подання води водокористувачам відповідно до укладених договорів та лімітів забору води.

-         Вживає заходів щодо усунення причин зменшення або приниження подавання води, залучає у разі потреби інші служби управління для вирішення цих питань.

-         Своєчасно попереджує відповідні служби про аварії на системах та веде контроль за їх ліквідацією.

-         Складає в залежності від об'ємів води , замовлених водокористувачами, щоденний баланс її розподілу по міжгосподарським каналам .

-         Дає вказівки персоналу насосних станцій про найбільш раціональний режим роботи технологічного устаткування з метою регулювання витрат води на спорудах.

-         Здійснює збір та реєстрацію інформації про роботу всіх елементів зрошувальної системи.

-         Веде диспетчерські журнали за встановленими формами, складає рапорти про порушення причин водоподачі.

-         В осінньо-зимовий період приймає участь при складанні планів водокористування та зборі інформації по підготовці зрошувальних систем до поливного сезону.

-         Виконує поточні розпорядження начальника відділу.

-         Відповідає за забезпечення та доведення інформації про виникнення надзвичайних ситуацій на водних об'єктах району до адміністрації Білгород-Дністровського УВГ.

-         Відповідає за забезпечення стратегічного і оперативного планування відомчої системи та взаємодії з Кризовим центром Держводагенства України в рамках єдиної державної системи.

-         Відповідає за збирання, оброблення і доведення до виконавців водогосподарської інформації, необхідної для цілей планування і управління, включаючи інформацію про стан і потенційну небезпеку на водних об’єктах, потенційну загрозу.

-         Відповідає за здійснення, в межах можливості, постійного контролю за станом водних об’єктів, обстановкою на аварійних об'єктах і прилеглій до них територій.

`

<Назад Б-Дністровське УВГ\

(c) Білгород-Дністровське

                 УВГ

       Всі права захищені

    Розроблено: Чекал А.Г.

      тел. (04849) 6-11-18

 E-mail: uvgtira371@ukr.net

тел. гарячої лінії: (04849) 6-11-18