Робота управління\

Інвестиційни пропозиції

    08.04.2014 Встреча производителей сельхозпродукции района и спонсоров из Шотландии 

 

     В Белгород -Днестровском УВХ при содействии райадминистрации и областного управления АПК состоялась встреча производителей сельхозпродукции района и спонсоров из Шотландии, заинтересованных в организации и реорганизации пилотного проекта на орошаемых землях нашего района.

          Для примера как можно рационально использовать орошаемые  земли приводилось хозяйство во Львовской области  «АГРО- МАРК», где уже испробованы новые технологии спонсоров и достигнуты высокие показатели в урожайности сельскохозяйственных культур. На данном   этапе ведутся переговоры с собственниками земельных паев нашего района и планирование совместной деятельности.

Інвестиційні пропозиції

 

         Соціально – економічні процеси розвитку агромеліоративного потенціалу на  півдні України зумовили створення зрошувальних систем, як одного основних з факторів інтенсифікації землеробства, в районах з недостатнім та нестійким зволоженням. Саме дефіцит природного зволоження на півдні України у поєднанні з високою забезпеченістю тепловими ресурсами, сонячною радіацією та родючими ґрунтами і є факторами, що обусловлюють розвиток зрошення.

         В період коли, зрошення використовувалось у повному обсязі  1998 – 1999 рр на зрошувальних землях Білгород – Дністровського району загальною площею 14584 га виробництво овочевого продукції становило 4956 тон/рік, зернових 22339 тон/рік (або га), а продуктивність зрошувального гектара була в 2,0 – 2,5 раза вищою, порівняно з неполивним.

         За експериментальними даними  Інституту зрошувального землеробства НААН приріст врожаю за рахунок  зрошення становить: пшениці озимої – 3,0т/га, кукурудзи – 6,4т/га,, сої – 2,6т/га,, томатів – 56,0т/га та кормових культур 60-70 т/га.

         На даний час на урядовому рівні зрошувальне землеробство отримало важливу законодавчу та інвестиційну підтримку щодо повернення до державної власності інженерної інфраструктури внутрігосподарської та безгосподарських мереж, а також механізму спільного їх використання новими землекористувачами.

         На значній частині поливних земель можливо без значних фінансових витрат відновити зрошення за рахунок санації господарської мережі та встановлення дощувальних машин нового покоління.

         Враховуючи ресурси тепла і тривалість вегетаційного періоду в південному регіоні, на зрошувальних землях можна вирощувати 2-3 врожаї сільськогосподарських культур з одної площі за рахунок післяукісних та післяжнивних посівів.

 Білгород – Дністровське УВГ має можливість подачі води на поля зрошення районі в об’ємі 5262,7 тис.млн3 води з р.Дністер.

         Зацікавленим особам та організаціям в вирощуванні високих врожаїв на зрошувальних землях півдня України звертатись за телефонами 04849  6-11-20, 6-11-18 та надсилати пропозиції за електронною адресою E-mail: uvgtira@yandex.ru

`

<Назад Робота управління\

(c) Білгород-Дністровське

                 УВГ

       Всі права захищені

    Розроблено: Чекал А.Г.

      тел. (04849) 6-11-18

 E-mail: uvgtira371@ukr.net

тел. гарячої лінії: (04849) 6-11-18